Používaním/ zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies.

Zistiť Viac

Súhlasím

Prečo práve Program redukcie nadváhy VITADU® ?

Redukcia hmotnosti sa stala pre niektorých ľudí celoživotnou snahou. Pritom schudnúť rýchlo a zdravo je jednoduchšie, než si myslíte. Celým programom redukcie Vašej hmotnosti Vás odborne prevedie VITADU® výživový poradca, ktorý Vám okrem cenných rád ohľadom stravovania poskytne aj motiváciu a podporu. Nezabúdajte, že sme tu pre Vás a našim poslaním je urobiť Vás zdravšími a šťastnejšími. Odborní výživoví poradcovia VITADU® pomáhajú na Slovensku a v zahraničí množstvu ľudí – tak prečo nie aj Vám!

Čo ste si mysleli, že viete o Vašom metabolizme…

3861 Ing. Oľga Grozdaničová

Každý z nás pozná niekoho s neuveriteľne rýchlym metabolizmom. Niekoho kto denne zje toľko ako tínedžer vo vývoji a napriek tomu nepriberie, zatiaľ čo po každom Vašom prehrešku ide ručička na váhe opäť hore.

Čítať ďalej

Ako schudnúť: čo ste možno ešte nepočuli. Pečeň - filter nášho tela.

4251 Ing. Oľga Grozdaničová

Ak sa vám zdá, že tá malá pneumatika, ktorú máte okolo pásu nemizne bez ohľadu na to, čo jete, alebo koľko cvičíte, problém nemusí byť Váš žalúdok, ale iný orgán.

Čítať ďalej

Diabetes II. typu

3366 Ing. Oľga Grozdaničová

Môžeme ho zmierniť alebo vyliečiť? 
Diabetes II. typu sa vyvíja a prejavuje najmä v strednom a vyššom veku. Častejšie sa pritom rozvinie u ľudí s nadváhou, vysokým krvným tlakom, vysokou hladinou cholesterolu a zvýšenou hladinou tukov.

Čítať ďalej

Dobrý deň. Rada by som sa podelila mojimi myšlienkami, skúsenosťami a aj radosťou ….
Zajtra sú to 3 mesiace, čo som sa dala na boj s nadváhou pod odborným a aj milým, ľudským  dohľadom. Moje základné vedomosti, ktoré som mala od kamošky o tejto diéte mi rozšírila vysvetlením celého princípu a aj seba mi vedela dať za vzor, svoje úspešné chudnutie mi dokazovala aj fotkami a presvedčila ma, že to, že doteraz sa mi nedarilo zhodiť z mojej výraznej nadváhy nič, neznamená, že to nestojí TERAZ A TU za pokus. A tak som začala a dnes som mala dole 15,4 kg. Pači sa mi jej prístup, jej úprimnosť. Vie ma podporiť pri úspechu ale keď sa priznám, že som nebola moc umravnená a urobila som prehrešok, vie ma dať pekne do laty :o). Keď sa mi podarilo dať dole 10 kilo, prišla aj moja kamoška a už druhy týždeň chudne aj ona. Ja za seba môžem povedať, že sa snažím – aj keď občas sa mi podlomia kolená pri nedovolených jedlách, ale snažím sa. Chcela by som pokračovať ešte ďalej a viem, že moja internistka ma iste pochváli o pár dní, keď sa u nej objavím na kontrole schudnutá.
Ďakujem. Ildkó

Prečítajte si, čo nám napísali naši klienti...