Používaním/ zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies.

Zistiť Viac

Súhlasím

Prečo práve Program redukcie nadváhy VITADU® ?

Redukcia hmotnosti sa stala pre niektorých ľudí celoživotnou snahou. Pritom schudnúť rýchlo a zdravo je jednoduchšie, než si myslíte. Celým programom redukcie Vašej hmotnosti Vás odborne prevedie VITADU® výživový poradca, ktorý Vám okrem cenných rád ohľadom stravovania poskytne aj motiváciu a podporu. Nezabúdajte, že sme tu pre Vás a našim poslaním je urobiť Vás zdravšími a šťastnejšími. Odborní výživoví poradcovia VITADU® pomáhajú na Slovensku a v zahraničí množstvu ľudí – tak prečo nie aj Vám!

Čo ste si mysleli, že viete o Vašom metabolizme…

3612 Ing. Oľga Grozdaničová

Každý z nás pozná niekoho s neuveriteľne rýchlym metabolizmom. Niekoho kto denne zje toľko ako tínedžer vo vývoji a napriek tomu nepriberie, zatiaľ čo po každom Vašom prehrešku ide ručička na váhe opäť hore.

Čítať ďalej

Ako schudnúť: čo ste možno ešte nepočuli. Pečeň - filter nášho tela.

3952 Ing. Oľga Grozdaničová

Ak sa vám zdá, že tá malá pneumatika, ktorú máte okolo pásu nemizne bez ohľadu na to, čo jete, alebo koľko cvičíte, problém nemusí byť Váš žalúdok, ale iný orgán.

Čítať ďalej

Diabetes II. typu

3156 Ing. Oľga Grozdaničová

Môžeme ho zmierniť alebo vyliečiť? 
Diabetes II. typu sa vyvíja a prejavuje najmä v strednom a vyššom veku. Častejšie sa pritom rozvinie u ľudí s nadváhou, vysokým krvným tlakom, vysokou hladinou cholesterolu a zvýšenou hladinou tukov.

Čítať ďalej

…VITADU® , mi bolo odporučené kamarátkou, ktorá výrazné schudla .Keďže za posledné roky som vyskúšala rôzne diéty, ale neúspešne, povedala som si prečo nie. V dnešnom svete, keď sa žije rýchlo, pod tlakom a stresom, spojiť jedlo a cvičenie, aby bolo v rovnováhe je naozaj ťažké a bez odborných rád a pomoci to žiaľ nepôjde. VITADU® je v tom naozaj účinná, lebo s trochou disciplíny stačí zmeniť návyky, jedla sú veľmi chutné, tiež sa dajú pripraviť zdravé a nutrične vhodné pokrmy, kde za pomoci odborných rád výživového poradcu neuveriteľné sa stane realitou. Schudla som 8,8 kg, cítim sa skvele, mám veľa energie, vyzerám mladšie a zdravotný stav sa mi tiež zlepšil.
Určíte odporúčam každému kto to potrebuje.

Prečítajte si, čo nám napísali naši klienti...