Používaním/ zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies.

Zistiť Viac

Súhlasím

Prečo práve Program redukcie nadváhy VITADU® ?

Redukcia hmotnosti sa stala pre niektorých ľudí celoživotnou snahou. Pritom schudnúť rýchlo a zdravo je jednoduchšie, než si myslíte. Celým programom redukcie Vašej hmotnosti Vás odborne prevedie VITADU® výživový poradca, ktorý Vám okrem cenných rád ohľadom stravovania poskytne aj motiváciu a podporu. Nezabúdajte, že sme tu pre Vás a našim poslaním je urobiť Vás zdravšími a šťastnejšími. Odborní výživoví poradcovia VITADU® pomáhajú na Slovensku a v zahraničí množstvu ľudí – tak prečo nie aj Vám!

Čo ste si mysleli, že viete o Vašom metabolizme…

3611 Ing. Oľga Grozdaničová

Každý z nás pozná niekoho s neuveriteľne rýchlym metabolizmom. Niekoho kto denne zje toľko ako tínedžer vo vývoji a napriek tomu nepriberie, zatiaľ čo po každom Vašom prehrešku ide ručička na váhe opäť hore.

Čítať ďalej

Ako schudnúť: čo ste možno ešte nepočuli. Pečeň - filter nášho tela.

3952 Ing. Oľga Grozdaničová

Ak sa vám zdá, že tá malá pneumatika, ktorú máte okolo pásu nemizne bez ohľadu na to, čo jete, alebo koľko cvičíte, problém nemusí byť Váš žalúdok, ale iný orgán.

Čítať ďalej

Diabetes II. typu

3155 Ing. Oľga Grozdaničová

Môžeme ho zmierniť alebo vyliečiť? 
Diabetes II. typu sa vyvíja a prejavuje najmä v strednom a vyššom veku. Častejšie sa pritom rozvinie u ľudí s nadváhou, vysokým krvným tlakom, vysokou hladinou cholesterolu a zvýšenou hladinou tukov.

Čítať ďalej

Čo sa týka referencie, pár slov.
Volám sa Hedviga, mám 53 rokov, výšku 163, váhu 79,4 kg. Roky som sa snažila schudnúť, vyskúšala som všelijaké diéty, výsledky boli ale minimálne. Moja kolegyňa začala s programom VITADU a keď som videla, aká je úspešná, rozhodla som sa, že vyskúšam aj ja. Začala som  s váhou 79,4 kg, po 7 týždňoch som schudla 7,4 kg. Jediná diéta pri ktorej ten výsledok je z týždňa na týždeň viditeľný.
Moje okolie je z toho veľmi prekvapené, ja tiež, pretože si musím kupovať nové šaty. Vďaka užitočným radám, odporúčaniam, sa mi darí “zhadzovať” tie nadbytočné kilogramy. Dúfam, že to pôjde takto ďalej.

 

Vďaka.

Prečítajte si, čo nám napísali naši klienti...