Používaním/ zobrazovaním stránky vyjadrujete súhlas s používaním a uchovávaním cookies.

Zistiť Viac

Súhlasím

Prečo práve Program redukcie nadváhy VITADU® ?

Redukcia hmotnosti sa stala pre niektorých ľudí celoživotnou snahou. Pritom schudnúť rýchlo a zdravo je jednoduchšie, než si myslíte. Celým programom redukcie Vašej hmotnosti Vás odborne prevedie VITADU® výživový poradca, ktorý Vám okrem cenných rád ohľadom stravovania poskytne aj motiváciu a podporu. Nezabúdajte, že sme tu pre Vás a našim poslaním je urobiť Vás zdravšími a šťastnejšími. Odborní výživoví poradcovia VITADU® pomáhajú na Slovensku a v zahraničí množstvu ľudí – tak prečo nie aj Vám!

Čo ste si mysleli, že viete o Vašom metabolizme…

3261 Ing. Oľga Grozdaničová

Každý z nás pozná niekoho s neuveriteľne rýchlym metabolizmom. Niekoho kto denne zje toľko ako tínedžer vo vývoji a napriek tomu nepriberie, zatiaľ čo po každom Vašom prehrešku ide ručička na váhe opäť hore.

Čítať ďalej

Ako schudnúť: čo ste možno ešte nepočuli. Pečeň - filter nášho tela.

3493 Ing. Oľga Grozdaničová

Ak sa vám zdá, že tá malá pneumatika, ktorú máte okolo pásu nemizne bez ohľadu na to, čo jete, alebo koľko cvičíte, problém nemusí byť Váš žalúdok, ale iný orgán.

Čítať ďalej

Diabetes II. typu

2862 Ing. Oľga Grozdaničová

Môžeme ho zmierniť alebo vyliečiť? 
Diabetes II. typu sa vyvíja a prejavuje najmä v strednom a vyššom veku. Častejšie sa pritom rozvinie u ľudí s nadváhou, vysokým krvným tlakom, vysokou hladinou cholesterolu a zvýšenou hladinou tukov.

Čítať ďalej

Začala som s diétou v máji a skončila som v auguste s úbytkom na váhe 14,2 kg a visterálnym tukom 4. Počas celého procesu som necítila hlad, mala som hneď uvarené ( aj pri cestovaní), zrazu som bola plná energie. Úbytok na váhe bol postupný, viac ma ale tešil prílev energie a úbytok tuku. Výsledok stoji za to. Možno sa niekomu zdá že je to náročné, ale nie je to tak aj keď disciplína je dôležitá. Individuálne nastavenie programu VITADU, konzultácie, kontrolné merania dôležitých parametrov, trpezlivosť na nekonečné otázky  a rady, to je profesionálny  prístup ku klientovi. Je to neoceniteľná hodnota, ktorá nie je samozrejmosťou .

Prečítajte si, čo nám napísali naši klienti...